Rapla Tantsustuudio osalemine tantsuvõistlusel Lithuanian CupKasutaja  Liis Pärn projekt kategoorias Sport

Rapla Tantsustuudio pakub tantsutrenne lastele/noortele ja rühmatrenne täiskasvanutele. Sel hooajal on kahel tantsugrupil suur soov osaleda rahvusvahelisel tantsuvõistlusel Lithuanian Cup. Võistlustele sõidavad grupid Forte (3.-5.klassi noored) ja Glorior (noored alates 6.klassist). Mõlemad grupid on koos treeninud aastaid ning möödunud hooajad on toonud häid kohti ja tulemusi tantsuvõistlustelt Eestis. Selle tõttu on meil suur soov ja tahe end proovile panna rahvusvaheliselt.
 


 

Teeme trenne kolm korda nädalas ning kõik grupiliikmed on tegevusse pühendunud. Meie eesmärk on tuua lähiaastatel poodiumikohti tantsuvõistlustelt Eestis. Samuti soovime järjest rohkem end proovile panna rahvusvahelisel areenil. Lisaks osalevad teatud tantsijad antud gruppidest võistlustel ka soolo/duo etteastetena, mis samuti on olnud edukad. Mõned tulemused möödunud hooaegadest:

  • Koolitants 2016 “Noore ja andeka tantsija” eripreemia Gerli Ogga
  • Koolitantsu töötoad 2016 (Gerly-Alice Müür – Koolitantsu Kompanii 2016 tantsija, Geidi Saidla – eripreemia hea koordinatsiooni ja kiire taibu eest, Kadri-Liis Salupõld – tuleviku täht eripreemia
  • Rapla maakonna esindamine maakondade vahelisel tantsuvõistlusel Tantsukarussell 2016
  • Festival “Kuldne Karikas” 2. koht Gerli Ogga, showtants soolod, improvisatsioon, lapsed
  • Tantsufestival Kuldne Karikas 2. koht “Kreeka jumalannad”, jazztants lapsed
  • Spotlight Challenge soolode-duode erivõistlus 3. koht Gerly-Alice Müür, Show dance soolo, noored II
  • Estraad- ja rahvastetantsude festival 2017, 3. koht Gerli Ogga soolo, 7-11 aastased ja 3. koht kavaga “Korvpalli matš”, 7-11 aastased
  • Koolitants 2017 finaalikoht grupid Glorior ja Forte
     


 

Välisvõistlustel käimine toob meile juurde uusi oskusi, laiendab silmaringi ning sealt saadud kogemuste ja emotsioonide kaudu muudab meie tantsu veel rohkem nauditavaks kunstiks.

Teie poolt panustatud rahaline abi oleks suureks toeks katmaks transpordi ja majutuse kulusid ning võistluse osavõtu tasusid. Lithuanian Cupil osalemine leiab aset 22.november - 25.november 2017.

Suur tänu ja kummardus toetajatele!