Logopeedilised muinasjutud mudilastele ning virtuaalne tähtede ja numbrite õpeKasutaja  Kertriin Paabbo projekt kategoorias Haridus

Kertriin Paabo on mitte just tavaline pereema kellel on kolm last. Kõik kolm last on oma elus vajanud logopeedilist abi. Viimase lapsega on aga joonistunud välja probleem: logopeedide järjekorrad ulatuvad 6-12 kuuni mille jooksul laps reaalselt abi ei saa. Nii siis hakkasime oma lastega filmima vahvaid muinasjutte mida tänaseks kasutavad juba töövahenditena logopeedid ja kasvatajad.

Filmimeheks on meil peres issi. Küll aga ei ole meie videod väga kvaliteetsed tehniliselt, sest statiivina kasutame raamatuid ja lauda... Heli ei ole ka väga ok... Selleks, et aidata veel paremini vajaksime päris kaamerat, millel on mikrofon küljes, statiivi.

Toetus rakendataksegi just nimelt varustuse ostuks, et muuta meie videod kvaliteetseks. Kui me kogume üle normi, siis saame soetada lisaks võtteplatsi varustust nagu kott-tooli ja tahvli.

Projekti lõppedes soetatakse varustus 30 päeva jooksul.

Tänusedelid saadame teele 14 päeva jooksul peale projekti lõppemist.

Tänusalmid ja märge facebooki teeme 14 päeva jooksul peale projekti lõppemist.

Tänusõnad video lõpus loome peale varustuse soetamist 20 päeva jooksul ja video avalikustatakse youtube kanalis Kertriin Paabo ning facebooki lehel Mudilaste õpituba.

Telkima ootame kõiki 50 euro annetajaid 15 juulil. Kutsed saadame teele 14 päeva peale projekti edukat lõpetamist.

Osalus meie ühes videos tuleb osalejatega kokku leppida. Kirjad teadetega saadame laiali 14 päeva peale projekti edukat lõppemist.

1000 euro annetajatele pakume võimalust oma logo lisada iga meie video lõppu. Hea viis teha reklaami ning logode vahetus toimub 14 päeva jooksul peale projekti edukat lõpetamist.

Oleme oma perega loonud juba üle 50 logopeedilise video mis on leitavad youtube kanalis: 

https://www.youtube.com/channel/UCNN1xlXaNeMP4F2mfLjqctg