Goal Mapping – süsteem, mis muudab su unistused reaalsuseksKasutaja  Annely Koolmann projekt kategoorias Trükis

Mängi videot

Tere Kallis Hooandja.

Minu nimi on Annely ja olen siin täna selleks, et rääkida Sinu unistustest.

Kas Sinul on unistused? Unistused, mille nimel oled valmis astuma välja oma mugavustoonist ja nende täitumise nimel tööd tegema?

Kas oled ka oma unistused üles kirjutanud? Kui „Jah”, siis oled oma unistuste täitumisele juba päris pika sammu lähemale astunud. Kui vastasid „Ei”, siis võtab Sinu unistuste täitumine ehk rohkem aega, kui sa ootaksid.

„Miks?” Sest nii nagu on öelnud Brian Tracy  „Ainult kirja pandud unistustest saavad eesmärgid”. See väide on ka teaduslikult tõestatud. Juba 1979 a viidi Harvardi ülikoolis läbi küsitlus, kus kooli lõpetajatelt küsiti samuti, et kas nad on pannud enda jaoks detailselt kirja oma tuleviku eesmärgid.  Selgus, et 84% vastanutest puudusid selged eesmärgid, 13% vastanutest olid eesmärgid läbi mõelnud, kuid ei olnud neid üles kirjutanud ja vaid 3% olid oma selged eesmärgid ka paberile pannud. 10 aastat hiljem küsitleti neid samu noori uuesti. Selgus, et need 13%, kes olid oma eesmärgid läbi mõelnud teenisid keskmiselt kaks korda rohkem, kui tudengid, kellel eesmärgid puudusid. Kuid kõige hämmastavam oli see, et nendel 3% tudengitest, kes olid oma detailsed eesmärgi ka kirja pannud, teenisid üle kümne korra rohkem, kui kõik ülejäänud 97% kokku.


Kui ma sellest uuringust kuulsin, siis sain aru, et unistused tuleb kirja panna. Kuid kuidas edasi? Millest alustada? See oli minu jaoks pähkel.

Kuid kui oled oma esimesed sammud teinud ja unistused kirja pannud, siis usu või ära usu, kuid asjad hakkavad juhtuma. Kui on küsimused, siis on ka kindlasti vastused.

2015 aasta mais oli mul suur au osaleda maailma ühe edukaima süsteemi looja ja koolitajaga Brian Mayne ´ga ja seda siin samas väikeses Eestis.  Brian Mayne on loonud suurepärase süsteemi kuidas oma unistused realiseerida – Goal Mapping ehk eesti keeli võiks see olla eesmärkide kaardistamine. Seda süsteemi kasutavad miljonid inimesed üle maailma ja suur ettevõtted on selle järgi teinud oma strateegiaplaanid.

Minu üks suur unistus on aidata inimesi.  Nähes seda süsteemi ja kui palju inimesi on sellest  kasu saanud. Soovin tuua selle koolitussüsteemi tuua ka sinuni, kallis Hooandja. Ja seda eestikeelsena.

Kuid suuri asju ei tehta üksi ja siin pöördungi Sinu poole. 16 jaanuaril 2016 toimud Eestis esimene suur Goal Mapping ehk eesmärkide kaardistamise
koolitus ja selleks ajaks soovin tõlkida ja kirjastada Brian Mayne töövihiku eesti keelsena.

Mul on üks suur unistus ja see unistus võib täita ka Sinu unistused :)

Tänan Sind toetuse eest ja kohtumiseni koolitusel!


 

  • 4 hooandjat
  • 120€kogutud 3500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 31.Jul.2015