Fantaasiaromaan „Lana raamat. Lumiina ennustus“Kasutaja  R.K. Topkin projekt kategoorias Trükis

Armastad sa fantaasiaid, armastusromaane? Lugusid nõidadest ja võluritest, maagilistest olevustest?

Mul on sulle midagi. Võid astuda maagilisse Torrenisse ja seigelda koos peategelase Lanaga.

Raamatu ametlik tutvustus on selline:

Needusest moonutatud näoga noor naine Lana loodab Torrenisse tulles oma silmaga näha kuningriigi müstilisi olevusi ning maagia praktiseerimist. Paraku saab ta rohkem, kui on eales oodata osanud. Ellujäämise nimel peab ta võitlema nii inimeste eelarvamuste kui ka oma süveneva depressiooniga. Kui tema tee ristub tagaotsitava kurjategija Rownov Tristesiga, pakub mees talle ajutist peavarju väikeses räämas majakeses keset metsi. Vastutasuks peab Lana nõustuma mehe ja temaga koos elava upsaka neiu asukohta mitte reetma. Meeleheitel naine sõlmib kokkuleppe, aga see tõmbab teda ennast ootamatult sündmuste keerisesse seoses Torreni kroonprintsessi kadumisega ja sõja puhkemise ohuga naaberriigi Swilundiga. Lana tunneb pidevalt ebamugavust, kuna armub majaperemees Rownovisse, kuid pärast peaaegu surmavat õnnetust Necroni võlumetsas ootab teda ees maagiline muundumine, mis annab tõuke täiesti ootamatule sündmuste käigule ja uue identiteedi tekkimisele.

Minu nimi on Katrin ja olen valmis kirjutanud "Lana raamatu" sarja esimese osa "Lumiina ennustus", mille katkenditega võid tutvuda siin. Nagu aru võib saada, siis ootamas on ka järg. Teise ja kolmanda osa põhiraamistik on juba olemas. 
 Märkmik

 

Mida ma soovin Hooandja raames teha?

Lana raamatu 1.osa käsikiri on valmis ning toimetaja Laura Nirgi tegeleb sellega. Jõudumööda teen ka digitaalillustratsioone. Ma olen raamatu valmimise protsessi siiani suutnud omadest vahenditest katta, aga et raamat ikka kindlalt sügiseks valmis saaks, siis oleks mulle abiks väike hoolüke. Ees on küljendus, trükkimisprotsess ja suurem osa teavitustööst. See on sinu võimalus aidata mul idee teoks teha.

Ma ootan väga sinu tagasisidet, sa võid kirjutada mulle meilile või fb-ss.