Rändnukuteater Nõu Puu liikuv teatrimajaKasutaja  ave teeääre projekt kategoorias Teater

Rändnukuteater Nõu Puu liikuva teatrimaja projekt

Oleme võtnud nõuks soetada teatrile kasutatud karavan, katta ta loodusteemalise maalinguga ning ehitada ümber imeilmaks. Korralikuks liikuvaks teatrimajaks. Projekti oluliseks osaks on ka karavanile maalingute tegemise filmile jäädvustamine.

Meiega on juba õhinapõhiselt liitunud hulga inimesi, nii kunstilises kui tehnilises suunas. Karavani maalingute osas on oma jah sõna öelnud Martin Roosna – noor andekas graffitikunstnik ja joonistaja. Tema koduleht: www.martinroosna.com

Maalimise protsessi filmib Elina Kostabi, kes on teinud ka selle filmi siin. Meie koostöös valminud väiksed nukufilmid on leitavad teatri blogist ja FB lehelt.

Plaanis on liikuva teatrimaja projekt suve esimeses pooles teoks teha. Kuidas kõik kujuneb, oleneb suuresti teist, head inimesed.
 


 

Oleme looduslähedane marionett-nuku teater. Alustasime 2014 aastal. Hooandjate abiga saime valmis esimese lavakasti ning näitemängu. Teater on vahepeal kasvanud ja laienenud. Nõu Puu teatri põhilised alustalad on looduslähedus, rännukunst, loominguline koostöö, tänavakunst, taaskasutus sümbioosis kaasaegsega ja improteater nukkudel. Lastega nukuteatri tegemine ja huviliste juhendamine meisterduskunstis on tõusnud suuresti pilti meie tegevuses. Rohkem infot teatri tulemisest ning tegemistest leiab siit: www.noupuu.blogspot.com ja FB Rändnukuteater Nõu Puu
 


 

Nõu Puu liikuv teatrimaja saab olla festivalidel vms sündmustel pesaks nii meile endile kui teistele. Kui sarnane vaade erinevate nurkade pealt keskpõrandale kokku saab on sõnum seda tugevam kui haare on laiem. Koostöös on võluvägi - teha mida kõige enam armastad, ja leida, kuidas seda nõnda ellu viia, et maailma sellest õiget ja head sünniks.
 


 

Rändamine teatrimajaga. Et jõuda kergesti oma keskkonnaga koos kohale, just väiksemad kohad ja paigad, ka rahvusvahelised festivalid. Olla kergesti kohal. Et voolavamalt ja nõtkemalt meie teatriilma - mängulist, looduslähedast ja elusat - luua, näidata ja koosluua.

Loodusmaalingutega karavan, võlumetsa ja rohujuurega.

Teatiatribuutika lisamiseks on siin palju võimalusi.

Tänuks toetuse eest kingime Sulle oma siira tänu ja samas tuules loomingut: reprosid, kaarte ja originaaltöid, esemelisi kingitusi, voolitud meeneid, marionett-nukke ja mängutuba ning näitemängu. Kõik hooandjad saavad ka kutse meie uue marionett-nuku etenduse "Maandumine" esikale, mis toimub sügisel.
 


 

Rändnukuteater Nõu Puu tänab teid!
 

  • 7 hooandjat
  • 165€kogutud 6500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 03.Jun.2019