Esimene bumper ball'i turniir EestisKasutaja  Ivan projekt kategoorias Sport

Mängi videot

Projekti loojad Maksim, Ivan, Jevgeni: Oleme kolm väga head sõpra, kes on alati harrastanud erinevaid spordiliike ja aktiivset elu stiili. Ühel päeval nägime bumper ball'i videot ja tänu sellele tekkiski meil unistus arendada seda uut ja põnevat spordiliiki ka Eestis.

MIS ON BUMPER BALL?

Bumper ball – on põnev uudis aktiivse meelelahutuse valdkonnast, mis kogub populaarsust terves maailmas. Inimene ronib spetsiaalsesse täispuhutavasse palli (bumper ball'i). Et see on täiesti ohutu ning töötab  sarnaselt auto turvapadjale, siis palli sees olles võib üksteist lükata, kukkuda ja kukerpalle teha ilma, et tekiks põrutusi.

ON OLEMAS MITU PÕHILIST BUMPER BALL'I KASUTAMISE VÕIMALUST:

 1. Kõige levinum on bumper ball'i jalgpall. Selle haaravas mängus jagatakse meeskonnad kaheks ja nagu tavaliseski jalgpallis üritatakse palli lüüa vastase väravasse.
 2. Samuti võib teha suure bumper ball'i võitluse, kus osavõtjad jagatakse kahte meeskonda, moodustatkse kaks rivi, kes seisavad näoga vastamisi ning märguande peale jooksevad meeskonnad üksteise suunas, mille tulemusel tekib massiline põrkumine.
 3. Samuti on võimalus teha sparringuid (võitlusi üks-ühele). Võistluse eesmärk on lükata vastane pikali või maha märgitud võistlusalast välja.

Kokkuvõttes - teha võib kõike, mis pähe tuleb! Kukerpalle, lükata üksteist ja isegi pea peal seista. Peamine on vaid vältida kokkupuudet teravate esemetega, mis bumper ball'i täispuhutavat pinda võiksid kahjustada.

Bumper ball'ist saab kindlasti suurepärane meelelahutus kõigi jaoks, sõltumata vanusest. See huvitav ja põnev atraktsioon aitab veeta aega lõbusalt ja tervislikult.

MÄNGUD MEIE TÄISPUHUTAVATES PALLIDES TEKITAVAD VÕITLUSVAIMU JA HASARTI. ON SUUREPÄRASEKS MEELELAHUTUSEKS FIRMAÜRITUSTEL, SÜNNIPÄEVAPIDUDEL JA SUVEPÄEVADEL. SEE ON AKTIIVNE TEGEVUS, MIS SOBIB KÕIGILE.

Meie projekti eesmärgiks on

 1. Luua juurde uus võimalus lõbusalt ja tervislikult aega veeta ning arendada Eestis juba terves maailmas populaarsust koguvat uut spordiliiki.
 2. Regulaarsete bumper ball'i turniiride korraldamine, millega alustame juba sel suvel.

Meie unistuseks on turnee suurematesse Eesti linnadesse, kus tutvustame kõigile huvilistele bumper ball'i. Soovime alguse panna igal aastal toimuvale üle-eestilisele bumper ball'i turniirile, mille esimene meistrivõistlus toimub 2015 aasta suvel.

Projekti eelarve :

 1. 8 bumper balli (hinnale lisanduvad transpordi kulud),
 2. põlve kaitsmed,
 3. zorbing,
 4. pimedas helendavad tooted,
 5. ürituste organiseerimine

Meil on hea meel iga hooandja üle! Aitäh!

 

Näide pimedas helendavatest auhindadest hooandjatele

 • 3 toetajat
 • 25€kogutud 2850€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 17.Jul.2014